Lopata pro manipualci a transport sypkých materiálů, objem 750 l


Popis produktu
Pro sběr, manipulaci a transport sypkých materiálů.
- stabilní ocelový rám
- kapsy pro vidle vysokozdvižného vozíku
- vyklápění pomocí ocelového lanka ovládaného z místa řidiče
- vana z ocelového plechu se zesíleným ocelovým okrajem
- sběrná hrana lopaty ze speciálně upravené oceli
- zajištění proti nechtěnému sklouznutí z vidlí vozíku
- lakováno, barva modrá RAL5012
Parametry
| barva | modrá RAL5012 ![]() |
| hmotnost | 203 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| objem_no use NO USE | 750 l |
| délka | 1810 mm |
| šířka | 1330 mm |
| vnitřní délka | 1245 mm |
| vnitřní šířka | 1250 mm |
| vnitřní výška | 510 mm |
| výška | 620 mm |














