Lopata pro manipualci a transport sypkých materiálů, objem 1000 l


Popis produktu
Pro sběr, manipulaci a transport sypkých materiálů.
- stabilní ocelový rám
- kapsy pro vidle vysokozdvižného vozíku
- vyklápění pomocí ocelového lanka ovládaného z místa řidiče
- vana z ocelového plechu se zesíleným ocelovým okrajem
- sběrná hrana lopaty ze speciálně upravené oceli
- zajištění proti nechtěnému sklouznutí z vidlí vozíku
- lakováno, barva modrá RAL5012
Parametry
| barva | modrá RAL5012 ![]() |
| hmotnost | 223 kg |
| nosnost | 1500 kg |
| objem | 1000 l |
| délka | 1810 mm |
| šířka | 1330 mm |
| vnitřní délka | 1245 mm |
| vnitřní šířka | 1250 mm |
| vnitřní výška | 710 mm |
| výška | 820 mm |














