Klec na plynové lahve, bez střechy, jednokřídlé dveře, max. lahví 32 x Ø 230 mm, d x š x v: 2100x1085x2070 mm, žárově zinkované


Popis produktu
Pro předpisové venkovní skladování plynových láhví
- stabilní, žárově pozinkovaná konstrukce s ocelovým rámem
- boční stěny i vrata z mřížky pro optimální větrání
- volitelně se střechou z trapézového plechu nebo bez střechy
Konstrukce je připravena pro montáž podlahy a dalšího příslušenství. Stavebnicový systém určený k vlastní montáži dle návodu.
- jednokřídlá vrata uzamykatelná cylindrickým zámkem
Parametry
| konstrukce dveří | jednokřídlé |
| max. počet lahví | 32 x Ø 230 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| provedení | bez střechy |
| zámek | cylindrický |
| hmotnost | 179 kg |
| délka | 2100 mm |
| šířka | 1085 mm |
| výška | 2070 mm |





