Klec na plynové lahve, bez střechy, dvoukřídlé dveře, max. lahví 78 x Ø 230 mm, d x š x v: 3100x1500x2070 mm, žárově zinkované


Popis produktu
Pro předpisové venkovní skladování plynových láhví
- stabilní, žárově pozinkovaná konstrukce s ocelovým rámem
- boční stěny i vrata z mřížky pro optimální větrání
- volitelně se střechou z trapézového plechu nebo bez střechy
Konstrukce je připravena pro montáž podlahy a dalšího příslušenství. Stavebnicový systém určený k vlastní montáži dle návodu.
- dvoukřídlá vrata uzamykatelná cylindrickým zámkem, vhodná pro manipulaci s paletami na plynové láhve
Parametry
| konstrukce dveří | dvoukřídlé |
| max. počet lahví | 78 x Ø 230 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| provedení | bez střechy |
| zámek | cylindrický |
| hmotnost | 247 kg |
| délka | 3100 mm |
| šířka | 1500 mm |
| výška | 2070 mm |





