Nízký výklopný přepravník se sítkem, výpustný kohout, objem 230 l, nosnost 750 kg, d x š x v: 1385x680x450 mm, žárově zinkovaná


Popis produktu
Ideální pro sběr ocelových špon u strojů.
- výpustný kohout 1“ a integrované síto pro oddělení pevných částic a kapalin
- nízká násypná výška 350 mm
- vyklápění ovládané ocelovým lankem z místa řidiče
- robustní ocelová konstrukce se zesíleným okrajem
- stabilní základový rám se zajížděcími kapsami
- zajištění proti nekontrolovanému překlopení a sklouznutí z vidlic
Parametry
| barva | pozinkováno ![]() |
| hmotnost | 91 kg |
| nosnost | 750 kg |
| objem | 230 l |
| délka | 1385 mm |
| šířka | 680 mm |
| výška | 450 mm |
| výška násypné hrany | 350 mm |



















