Nízký výklopný přepravník se sítkem, výpustný kohout, objem 610 l, nosnost 1000 kg, d x š x v: 1385x1680x450 mm, barva červená RAL3000


Popis produktu
Ideální pro sběr ocelových špon u strojů.
- výpustný kohout 1“ a integrované síto pro oddělení pevných částic a kapalin
- nízká násypná výška 350 mm
- vyklápění ovládané ocelovým lankem z místa řidiče
- robustní ocelová konstrukce se zesíleným okrajem
- stabilní základový rám se zajížděcími kapsami
- zajištění proti nekontrolovanému překlopení a sklouznutí z vidlic
Parametry
| barva | červená RAL3000 ![]() |
| hmotnost | 139 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| objem | 610 l |
| délka | 1385 mm |
| šířka | 1680 mm |
| výška | 450 mm |
| výška násypné hrany | 350 mm |





















