Podlahová záchytná vana, pozinkovaná, záchytný objem 242 l, d x š x v: 2850x1900x78 mm


Popis produktu
Podlahy pro skladování a stáčení nebezpečných látek.
- žárově zinkovaná konstrukce
- vyjímatelné mřížkové rošty
- plošná nosnost 5000 kg/m²
- velmi nízká konstrukční výška 78 mm pro snadný pohyb s vozíky
- pojízdné s paletovým i vysokozdvižným vozíkem (nosnost na kolo 500 kg)
Stavebnicový systém určený k vlastní montáži dle návodu.
Parametry
| barva | pozinkováno ![]() |
| materiál | ocel |
| provedení | s ocelovým roštem |
| hmotnost | 347 kg |
| záchytný objem | 242 l |
| délka celkem | 2850 mm |
| šířka celkem | 1900 mm |
| výška celkem | 78 mm |














