Podlahová záchytná vana, s certifikátem, pozinkovaná, záchytný objem 111 l, d x š x v: 2500x500x123 mm


Popis produktu
S německým prohlášením o shodě ÜHP podle StawaR.
- robustní žárově zinkovaná mřížová konstrukce
- plošná nosnost 5000 kg/m²
- vyjímatelné mřížkové rošty
- pojízdné paletovým i vysokozdvižným vozíkem (nosnost na kolo 500 kg)
Stavebnicový systém určený k vlastní montáži dle návodu.
Parametry
| barva | pozinkováno ![]() |
| materiál | ocel |
| provedení | s ocelovým roštem |
| hmotnost | 111 kg |
| záchytný objem | 111 l |
| délka celkem | 2500 mm |
| šířka celkem | 500 mm |
| výška celkem | 123 mm |








