Zvedací břemenový magnet NEO, nosnost 300 kg

Popis produktu
- abnormální magnetická síla díky magnetům High-Energy Neodymium
- bezpečnostní koeficient 3
- robustní přepínací páka a bezpečnostní zámek
Univerzální magnet pro manipulaci s plochým a kruhovým materiálem. Masivní ocelová konstrukce pro použití i v náročných provozech. Zvedací kapacita se liší podle materiálu, tloušťky a kvality povrchu zvedaného břemene, i při vzduchové mezeře je zajištěna vysoká upínací síla. Ergonomické ovládání magnetu jednou rukou. Snadná údržba. Pracovní teplota do 80°C.
Průměr min. / max. pro kruhový materiál: 60/200 mm.
Parametry
| hmotnost | 10 kg |
| nosnost - kruhový materiál | 150 kg |
| nosnost - plochý materiál | 300 kg |
| nosnost testovaná | 900 kg |
| délka | 152 mm |
| průměr oka | 16 mm |
| šířka | 100 mm |
| výška celkem | 180 mm |





