ESD dílenská skříň, v x š x h: 1950x1044x655 mm, dveře dvoukřídlé plné, 4 police 100 kg, barva šedá RAL7035


Popis produktu
Splňují normu ČSN EN 61340-5-1 (IEC 61340-5-1:2016).
Robustní konstrukce svařená z ocelového plechu, opatřená zemnícími body
- povrch práškově lakovaný speciální antistatickou barvou
- drobné plastové díly (těla zámků, madla, zátky a štítky) nejsou ESD vodivé
Police - nosnost 100 kg, výškově přestavitelné, lakované
- skříně umožňují instalaci zásuvek a dalších polic
Křídlové dveře s úhlem otevření 180°
- zamykané rozvorovým dvoubodovým zámkem s cylindrickou vložkou
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | dvoukřídlé |
| hmotnost | 96 kg |
| nosnost korpusu | 600 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 100 kg |
| počet polic | 4 ks |
| hloubka | 655 mm |
| šířka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |





