ESD regálová přepravka, černá, d x š x v: 350 x 210 x 150 mm
obj. číslo: 120033
169,00 Kč bez DPH
204,49 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 7 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 175
Popis produktu
- elektricky vodivé
- stohovatelné
- otevřená čelní stěna pro dokonalý přehled
- v čelní stěně žlábek pro snadné uchopení
Parametry
| barva | černá ![]() |
| manipulační otvor | 152 x 92 mm |
| hmotnost | 617 g |
| vnější délka | 350 mm |
| vnější šířka | 210 mm |
| vnější výška | 150 mm |
| vnitřní délka | 314 mm |
| vnitřní šířka | 190 mm |
| vnitřní výška | 139 mm |




