ESD regálová přepravka, černá, d x š x v: 230 x 150 x 125 mm
obj. číslo: 120034
118,00 Kč bez DPH
142,78 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 15 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 175
Popis produktu
- elektricky vodivé
- stohovatelné
- otevřená čelní stěna pro dokonalý přehled
- v čelní stěně žlábek pro snadné uchopení
Parametry
| barva | černá ![]() |
| manipulační otvor | 102 x 76 mm |
| hmotnost | 314 g |
| vnější délka | 230 mm |
| vnější šířka | 150 mm |
| vnější výška | 125 mm |
| vnitřní délka | 192 mm |
| vnitřní šířka | 130 mm |
| vnitřní výška | 114 mm |




