ESD zásobníková skříň, v x š x h: 1950x950x400 mm, dveře prosklené, 9 polic, 44 zásobníků, antracit RAL7016/oranžová RAL1028


Popis produktu
Splňuje normu ČSN EN 61340-5-1 (IEC 61340-5-1:2016).
Robustní konstrukce svařená z ocelového plechu, opatřená zemnícími body
- povrch práškově lakovaný speciální antistatickou barvou
- drobné plastové díly (těla zámků, madla, zátky a štítky) nejsou ESD vodivé
Křídlové dveře zamykané rozvorovým dvoubodovým zámkem s cylindrickou vložkou
Police - nosnost 100 kg, výškově přestavitelné, lakované
Pro přehledné uskladnění drobných součástek.
Plastové přepravky jsou vyrobené z elektricky vodivého materiálu (PP)
- barva černá, stohovatelné
- v čelní stěně žlábek pro snadné uchopení
- ve dveřích je použité bezpečnostní tvrzené sklo ESG
Počet zásobníků (d x š x v):24 ks 350x210x150 mm
20 ks 235x145x125 mm
Parametry
| barva dveří | oranžová RAL1028 ![]() |
| barva korpusu | antracit RAL7016 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové prosklené |
| hmotnost | 111 kg |
| nosnost korpusu | 400 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 100 kg |
| počet nádob | 44 ks |
| počet polic | 9 ks |
| hloubka | 400 mm |
| šířka | 950 mm |
| výška | 1950 mm |








