Pochromovaný regál MESH se záchytnou vanou 40l, v x š x h: 2000x920x460 mm, 4 police o nosnosti 200 kg

Popis produktu
Pro skladování nebezpečných a životní prostředí ohrožujících látek v menších nádobách včetně potravin apod.
Policový regál
- konstrukce z vysoce kvalitní pochromované oceli
- povrch stále lesklý, elegantní a nenáročný na údržbu
- sloupky z ocelové trubky pr.25 mm, nahoře ukončené plastovou zátkou, dole rektifikačním šroubem, který dovoluje nivelovat nerovnosti podlahy až do 20 mm
- drátěné mřížkové police, přestavitelné v rastru 25 mm
Záchytná vana
- certifikát CE a prohlášení o shodě ÜHP podle StawaR
- robustní ocelová konstrukce, svařená z ocelového pozinkovaného plechu tl. 3 mm
Parametry
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 200 kg |
| nosnost regálového pole | 200 kg |
| počet polic | 4 ks |
| záchytný objem | 40 l |
| délka celkem | 920 mm |
| hloubka | 460 mm |
| hloubka celkem | 600 mm |
| šířka | 920 mm |
| výška celkem | 2000 mm |











