Skříň na dobíjení elektrického nářadí, 8 boxů, cylindrické zámky, v x š x h: 1850x800x500 mm, šedá RAL7035


Popis produktu
Pro ukládání a současně dobíjení elektrického nářadí.
- celkem 8 boxů, v každém boxu 2 zásuvky 230V/16A (v každém boxu lze dobíjet až 2 zařízení najednou)
- s certifikací elektrické bezpečnosti
- přívodní kabel 2 m
- ochrana krytem IP20
- svařovaná ocelová konstrukce opatřená kvalitním práškovým lakem, ve dvířkách a v zadní stěně větrací otvory
- samostatně uzamykatelná dvířka
Vnitřní rozměr boxů: 390 x 325 x 475 mm.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| zámek | cylindrický |
| hmotnost | 68 kg |
| počet schránek | 8 ks |
| počet schránek ve sloupci | 4 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 800 mm |
| šířka oddílu | 400 mm |
| výška | 1850 mm |













