Skříň na dobíjení mobilních telefonů, 16 boxů, cylindrické zámky, v x š x h: 1155x830x57 mm, šedá RAL7035/antracit RAL7016


Popis produktu
Pro ukládání a současně dobíjení mobilních zařízení a telefonů.
Ideální zařízení do společných prostor jako jsou jídelny, šatny, konferenční místnosti, kanceláře i výrobní provozy.
- celkem 16 boxů, maximální velikost zařízení je 180x100x22 mm
- 3 dobíjecí konektory v každém boxu (mikro USB, USB-C a Apple lightning)
- polstrování úložného prostoru
- přívodní kabel 2 m
- ochrana krytem IP20
- svařovaná ocelová konstrukce určená pro zavěšení na stěnu (dodáváno bez montážního materiálu), povrchová úprava kvalitním práškovým lakem
- samostatně uzamykatelná dvířka
Parametry
| barva dveří | antracit RAL7016 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| zámek | cylindrický |
| hmotnost | 35 kg |
| počet schránek | 16 ks |
| počet schránek ve sloupci | 8 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 57 mm |
| šířka celkem | 830 mm |
| výška | 1155 mm |











