StrongBox - nádoba s víkem z transparentního plastu, objem 35 l

Popis produktu
- z transparentního plastu (PP), s atestem
- praktické, estetické, vhodné i pro skladování potravin
- teplotně odolné v rozmezí od -30°C do +100°C
- vnitřní hladké stěny a zaoblené rohy usnadňují čištění
- díky mírně kónickým stěnam lze prázdné zasunout do sebe
- zelené manipulační úchyty zároveň zajišťují zavřené víko
Parametry
| barva | transparentní ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| hmotnost | 1,3 kg |
| objem | 35 l |
| délka | 586 mm |
| šířka | 390 mm |
| vnitřní délka | 485 mm |
| vnitřní šířka | 315 mm |
| výška | 205 mm |








