ESD regálová přepravka, černá, d x š x v: 160 x 102 x 75 mm
obj. číslo: 120143
88,00 Kč bez DPH
106,48 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 35 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 175
Popis produktu
- elektricky vodivé
- stohovatelné
- otevřená čelní stěna pro dokonalý přehled
- v čelní stěně žlábek pro snadné uchopení
Parametry
| barva | černá ![]() |
| manipulační otvor | 68 x 41 mm |
| hmotnost | 130 g |
| vnější délka | 160 mm |
| vnější šířka | 102 mm |
| vnější výška | 75 mm |
| vnitřní délka | 134 mm |
| vnitřní šířka | 80 mm |
| vnitřní výška | 64 mm |




