Transportní antistatické kolečko, otočné s brzdou, s hřbetním otvorem, nosnost 40 kg

Popis produktu
- vidlice vyrobena z ocelového pozinkovaného výlisku
- střed kola z ocelového výlisku, kuželové ložisko
- běhoun z černé gumy A80 Shore, nešpinící podlahu
- protivláknové kryty
- uchycení za přírubu šroubem a matkou
- teplotně stálé od – 20°C do + 85°C
- elektricky vodivé
- splňují podmínky normy EN 12530
- s hřbetním otvorem pro upevňovací šroub
- v otočné hlavě dvojité kuličkové ložisko
Parametry
| materiál obruče | černá guma |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| upevnění | hřbetní otvor pro šroub |
| hmotnost | 0,22 kg |
| nosnost | 40 kg |
| nosnost statická | 80 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 50 mm |
| stavební výška | 69 mm |
| šířka obruče | 19 mm |
| vyosení | 24 mm |



