Transportní antistatické kolečko, otočné s brzdou, s plotýnkou na šrouby, nosnost 40 kg

Popis produktu
- vidlice vyrobena z ocelového pozinkovaného výlisku
- střed kola z ocelového výlisku, kuželové ložisko
- běhoun z černé gumy A80 Shore, nešpinící podlahu
- protivláknové kryty
- uchycení za přírubu šroubem a matkou
- teplotně stálé od – 20°C do + 85°C
- elektricky vodivé
- splňují podmínky normy EN 12530
- v otočné hlavě dvojité kuličkové ložisko
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
Parametry
| materiál obruče | černá guma |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 60 x 60 mm |
| rozteč děr | 48x48/38x38 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| hmotnost | 0,26 kg |
| nosnost | 40 kg |
| nosnost statická | 80 kg |
| průměr děr | 6,3 mm |
| průměr kola | 50 mm |
| stavební výška | 69 mm |
| šířka obruče | 19 mm |



