Transportní antistatické kolečko, otočné s brzdou, s plotýnkou na šrouby, nosnost 55 kg

Popis produktu
- vidlice vyrobena z ocelového pozinkovaného výlisku
- střed kola z ocelového výlisku, kuželové ložisko
- běhoun z černé gumy A80 Shore, nešpinící podlahu
- protivláknové kryty
- uchycení za přírubu šroubem a matkou
- teplotně stálé od – 20°C do + 85°C
- elektricky vodivé
- splňují podmínky normy EN 12530
- v otočné hlavě dvojité kuličkové ložisko
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
Parametry
| materiál obruče | černá guma |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 60 x 60 mm |
| rozteč děr | 48x48/38x38 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| hmotnost | 0,43 kg |
| nosnost | 55 kg |
| nosnost statická | 110 kg |
| průměr děr | 6,3 mm |
| průměr kola | 75 mm |
| stavební výška | 100 mm |
| šířka obruče | 25 mm |



