Transportní antistatické kolečko, otočné s brzdou, s plotýnkou na šrouby, nosnost 100 kg

Popis produktu
- vidlice vyrobena z ocelového pozinkovaného výlisku
- střed kola z ocelového výlisku, kuželové ložisko
- běhoun z černé gumy A80 Shore, nešpinící podlahu
- protivláknové kryty
- uchycení za přírubu šroubem a matkou
- teplotně stálé od – 20°C do + 85°C
- elektricky vodivé
- splňují podmínky normy EN 12530
- v otočné hlavě dvojité kuličkové ložisko
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
Parametry
| materiál obruče | černá guma |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 77 x 67 mm |
| rozteč děr | 61x51/56x46 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| hmotnost | 1,06 kg |
| nosnost | 100 kg |
| nosnost statická | 200 kg |
| průměr děr | 8,5 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| stavební výška | 160 mm |
| šířka obruče | 32 mm |



