Transportní antistatické kolečko, pevné, s plotýnkou na šrouby, nosnost 80 kg

Popis produktu
- vidlice vyrobena z ocelového pozinkovaného výlisku
- střed kola z ocelového výlisku, kuželové ložisko
- běhoun z černé gumy A80 Shore, nešpinící podlahu
- protivláknové kryty
- uchycení za přírubu šroubem a matkou
- teplotně stálé od – 20°C do + 85°C
- elektricky vodivé
- splňují podmínky normy EN 12530
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
Parametry
| materiál obruče | černá guma |
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 77 x 67 mm |
| rozteč děr | 61x51/56x46 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| hmotnost | 0,78 kg |
| nosnost | 80 kg |
| nosnost statická | 160 kg |
| průměr děr | 8,5 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| stavební výška | 135 mm |
| šířka obruče | 32 mm |



