Transportní antistatické kolečko, pevné, s plotýnkou na šrouby, nosnost 70 kg

Popis produktu
- vidlice vyrobena z ocelového pozinkovaného výlisku
- střed kola z ocelového výlisku, jehlové ložisko
- běhoun z černé gumy A85 Shore, nešpinící podlahu
- protivláknové kryty
- uchycení za přírubu šroubem a matkou
- teplotně stálé od – 20°C do + 60°C
- elektricky vodivé
- splňují podmínky normy EN 12532
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
Parametry
| materiál obruče | černá guma |
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 105 x 85 mm |
| rozteč děr | 80 x 60 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| hmotnost | 0,6 kg |
| nosnost | 70 kg |
| nosnost statická | 140 kg |
| průměr děr | 9 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| stavební výška | 128 mm |
| šířka obruče | 30 mm |



