Transportní antistatické kolečko, otočné s brzdou, s plotýnkou na šrouby, nosnost 100 kg

Popis produktu
- vidlice vyrobena z ocelového pozinkovaného výlisku
- střed kola z ocelového výlisku, jehlové ložisko
- běhoun z černé gumy A85 Shore, nešpinící podlahu
- protivláknové kryty
- uchycení za přírubu šroubem a matkou
- teplotně stálé od – 20°C do + 60°C
- elektricky vodivé
- splňují podmínky normy EN 12532
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
- dvouřadá kuličková dráha v otočné hlavě
Parametry
| materiál obruče | černá guma |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 105 x 85 mm |
| rozteč děr | 80 x 60 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| hmotnost | 1,37 kg |
| nosnost | 100 kg |
| nosnost statická | 200 kg |
| průměr děr | 9 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| stavební výška | 155 mm |
| šířka obruče | 37 mm |



