Transportní antistatické kolečko, otočné, s plotýnkou na šrouby, nosnost 135 kg

Popis produktu
- vidlice vyrobena z ocelového pozinkovaného výlisku
- střed kola z ocelového výlisku, jehlové ložisko
- běhoun z černé gumy A85 Shore, nešpinící podlahu
- protivláknové kryty
- uchycení za přírubu šroubem a matkou
- teplotně stálé od – 20°C do + 60°C
- elektricky vodivé
- splňují podmínky normy EN 12532
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
- dvouřadá kuličková dráha v otočné hlavě
Parametry
| materiál obruče | černá guma |
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 137 x 105 mm |
| rozteč děr | 105x75/80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| hmotnost | 2,23 kg |
| nosnost | 135 kg |
| nosnost statická | 270 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 160 mm |
| stavební výška | 200 mm |
| šířka obruče | 40 mm |



