Čtyřcestný nízkozdvižný paletový vozík, nosnost 1500 kg, kola polyuretan

Popis produktu
Nízkozdvižný paletový vozík je určen pro přepravu zboží na EURO paletách popř. na paletách a plošinách obdobných rozměrů přizpůsobených k nabírání na zdvižnou vidlici. Ocelový zesílený rám zajišťuje pevnost a tuhost konstrukce. Oj s ergonomickým madlem a gumovým úchytem. Hydraulický agregát s uzavřeným hydraulickým okruhem je kompaktní odlitek s vestavěným přepouštěcím ventilem proti přetížení.
V nejvyšší poloze se dostávají do kontaktu s podlahou vidlicová příčná kolečka umožňující pohyb vozíku do stran. Vhodné zvlášť v omezených prostorách např. na ložné ploše nákladního vozidla.
vodicí kola: 200x50 mm, FE/PU
vidlicová kola: 80x70 mm, PU, tandem
+ příčná: 65x60 mm, PA
Parametry
| materiál řidicích kol | polyuretan |
| materiál vidlicových kol | polyuretan |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 210 mm |
| zvedání | standard |
| hmotnost | 92 kg |
| nosnost | 1500 kg |
| délka vidlic | 1150 mm |
| šířka celkem | 540 mm |
| šířka vidlic | 160 mm |





