Profesionální nůžkový paletový vozík, nosnost 1000 kg, zdvih 85-800 mm, kola polyuretan

Popis produktu
Paletový vozík má víceúčelové využití jako zdvihací plošina či paletový vozík.
Při dosažení výšky cca 400 mm se vozík stává automaticky stacionárním, zatížení se přenese z vodicích kol na bočné vzpěry a tím se zvětší stabilita vozíku.
Plynule nastavitelná regulace klesání chrání zboží proti poškození. Bezpečnostní ventil chrání vozík proti případnému přetížení. Při menším zatížení je funkční rychlozdvih a pro dosažení max. výšky je potřeba cca. 30 zdvihů, při velkém zatížení až kolem 80-ti zdvihů.
vodicí kola: 180x50 mm, obruče polyuretan
vidlicová kola: 75x50 mm, single
Parametry
| materiál řidicích kol | polyuretan |
| materiál vidlicových kol | ocel |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 800 mm |
| zvedání | rychlozdvih |
| hmotnost | 128 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| délka vidlic | 1150 mm |
| šířka celkem | 540 mm |
| šířka vidlic | 160 mm |





