Kontejner pro dílenský stůl, v x š x h: 700x480x610 mm, se skříňkou a zásuvkou


Popis produktu
- svařovaná ocelová konstrukce, práškově lakovaná
- zásuvky mají 90% výsuvy s kuličkovými ložisky, centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou a madla přes celou šířku zásuvky (platí pro kontejnery se zásuvkami)
- stoly s vestavěnými kontejnery musí být vybaveny spodní spojnicí (viz. příslušenství)
výška zásuvky 170 mmParametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnost zásuvky | 40 kg |
| počet skříněk | 1 ks |
| počet zásuvek | 1 ks |
| hloubka | 610 mm |
| šířka | 480 mm |
| výška | 700 mm |
bez DPH










