Kontejner pro dílenský stůl, v x š x h: 800x480x610 mm, 5 zásuvek


Popis produktu
- svařovaná ocelová konstrukce, práškově lakovaná
- zásuvky mají 90% výsuvy s kuličkovými ložisky, centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou a madla přes celou šířku zásuvky (platí pro kontejnery se zásuvkami)
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnost zásuvky | 40 kg |
| počet skříněk | 0 ks |
| počet zásuvek | 5 ks |
| hloubka | 610 mm |
| šířka | 480 mm |
| výška | 800 mm |
bez DPH











