Paletový vozík s rychlozdvihem Pramac GS EVO, délka ližin 2000 mm, nosnost 2500 kg, kola polyuretan/polyuretan


Popis produktu
Nízkozdvižný paletový vozík je určen pro přepravu zboží na EURO paletách popř. na paletách a plošinách obdobných rozměrů přizpůsobených k nabírání na zdvižnou vidlici. Ocelový zesílený rám zajišťuje pevnost a tuhost konstrukce. Oj s ergonomickým madlem a gumovým úchytem. Hydraulický agregát s uzavřeným hydraulickým okruhem je kompaktní odlitek s vestavěným přepouštěcím ventilem proti přetížení.
Pro snadné najíždění do palet a překonávání eventuálních překážek jsou na koncích vidlic ze spodu dvě nylonová nájezdová kola
vodicí kola: 200x45 mm, obruče polyuretan
vidlicová kola: 82x60 mm, polyuretan, tandem
QUICK LIFT - Perfektní funkce pro rychlé zvedání břemen.
Speciální hydraulické čerpadlo šetří čas a námahu, výrazně zvyšuje účinnost. Už 3 zdvihy oje stačí k nadzvednuti a přesunu palety, po 5 dojde k dosažení max. výšky zdvihu.
Funkci rychlého zdvihu lze použít pro břemena do 150 kg.
Pro vyšší zatížení se hydraulika automaticky přepne na funkci standardního vysokozdvižného vozíku, tj. při plném zatížení 2500 kg je potřeba 12 zdvihu oje k dosažení max. výšky.
Výrobeno v EU
Parametry
| materiál řidicích kol | polyuretan |
| materiál vidlicových kol | polyuretan |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| zvedání | rychlozdvih |
| hmotnost | 140 kg |
| nosnost | 2500 kg |
| délka vidlic | 2000 mm |
| šířka celkem | 525 mm |
| šířka vidlic | 150 mm |













