Ruční nízkozdvižný paletový vozík Pramac GS EVO, nosnost 3000 kg, kola polyuretan/polyuretan


Popis produktu
Nízkozdvižný paletový vozík je určen pro přepravu zboží na EURO paletách popř. na paletách a plošinách obdobných rozměrů přizpůsobených k nabírání na zdvižnou vidlici. Ocelový zesílený rám zajišťuje pevnost a tuhost konstrukce. Oj s ergonomickým madlem a gumovým úchytem. Hydraulický agregát s uzavřeným hydraulickým okruhem je kompaktní odlitek s vestavěným přepouštěcím ventilem proti přetížení.
Pro snadné najíždění do palet a překonávání eventuálních překážek jsou na koncích vidlic ze spodu dvě nylonová nájezdová kola
vodicí kola: 200x45 mm, obruče polyuretan
vidlicová kola: 82x60 mm, polyuretan, tandem
vyrobeno v EU
Parametry
| materiál řidicích kol | polyuretan |
| materiál vidlicových kol | polyuretan |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| zvedání | standard |
| hmotnost | 88 kg |
| nosnost | 3000 kg |
| délka vidlic | 1150 mm |
| šířka celkem | 525 mm |
| šířka vidlic | 150 mm |













