Nůžkový paletový vozík PRAMAC HX10M, nosnost 1000 kg, zdvih 85-800 mm, kola polyuretan


Popis produktu
- vyrobeno v EU
- QUICK LIFT rychlozdvih
Paletový vozík má víceúčelové využití jako zdvihací plošina či paletový vozík.
Při dosažení výšky cca 400 mm se vozík stává automaticky stacionárním, zatížení se přenese z vodicích kol na boční vzpěry a tím se zvětší stabilita vozíku.
Plynule nastavitelná regulace klesání chrání zboží proti poškození. Bezpečnostní ventil chrání vozík proti případnému přetížení. Při zatížení do 150 kg je funkční rychlozdvih a pro dosažení max. výšky je potřeba cca. 30 zdvihů, při větším zatížení až kolem 60-ti zdvihů.
vodicí kola: 200x40 mm, obruče polyuretan
vidlicová kola: 80x50 mm, single
Parametry
| materiál řidicích kol | polyuretan |
| materiál vidlicových kol | polyuretan |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 800 mm |
| zvedání | rychlozdvih |
| hmotnost | 104 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| délka vidlic | 1150 mm |
| šířka celkem | 540 mm |
| šířka vidlic | 160 mm |









