Mobilní dílenský stůl (4 kolečka s brzdou), d x h x v: 1700x700x928 mm, barva modrá RAL5012


Popis produktu
Pracovní deska
- kvalitní buková spárovka ošetřená lněným roztokem
- sražené hrany
Určeno k vlastní montáži - desky nemají předvrtané montážní otvory. Stoly je možné kombinovat se skříňkami nebo zásuvkovými kontejnery.
- sada 4 koleček s brzdou, průměr 80 mm, obruče z šedé gumy, max. nosnost 50,0 kg/1 kolo, závit M10
Parametry
| barva konstrukce | modrá RAL5012 ![]() |
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| nosnost | 200 kg |
| hloubka | 700 mm |
| průměr kola | 80 mm |
| šířka | 1700 mm |
| tloušťka pracovní desky | 27 mm |
| výška | 928 mm |




