Dílenský stůl, d x h x v: 1200x700x827 mm, barva modrá RAL5012, 2 zásuvky


Popis produktu
Pracovní deska
- kvalitní buková spárovka ošetřená lněným roztokem
- sražené hrany
Skříňky a zásuvkové kontejnery
- svařovaná ocelová konstrukce, práškově lakovaná (korpus šedý RAL7035, dvířka a čela zásuvek modrá RAL5012)
- centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou
- zásuvky mají 90% výsuvy s kuličkovými ložisky
- madla přes celou šířku zásuvky
- dvířka s jednobodovým zamykáním
Určeno k vlastní montáži - desky nemají předvrtané montážní otvory, kontejnery jsou dodávány již sestavené.
výška zásuvky: 1 x 85 mm / 1 x 170 mmParametry
| nosnost | 500 kg |
| nosnost zásuvky | 40 kg |
| počet skříněk | 0 ks |
| počet zásuvek | 2 ks |
| hloubka | 700 mm |
| šířka | 1200 mm |
| tloušťka pracovní desky | 27 mm |
| výška | 827 mm |
bez DPH








