Dílenský stůl, výškově přestavitelný, d x h x v: 2100x700x827-1027 mm, barva modrá RAL5012, 1 zásuvka


Popis produktu
Pracovní deska
- kvalitní buková spárovka ošetřená lněným roztokem
- sražené hrany
Skříňky a zásuvkové kontejnery
- svařovaná ocelová konstrukce, práškově lakovaná (korpus šedý RAL7035, dvířka a čela zásuvek modrá RAL5012)
- centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou
- zásuvky mají 90% výsuvy s kuličkovými ložisky
- madla přes celou šířku zásuvky
- dvířka s jednobodovým zamykáním
Určeno k vlastní montáži - desky nemají předvrtané montážní otvory, kontejnery jsou dodávány již sestavené.
výška zásuvky: 1 x 170 mmParametry
| výška (min.-max.) | 827-1027 mm |
| nosnost | 500 kg |
| nosnost zásuvky | 40 kg |
| počet skříněk | 0 ks |
| počet zásuvek | 1 ks |
| hloubka | 700 mm |
| šířka | 2100 mm |
| tloušťka pracovní desky | 27 mm |
bez DPH








