Nůžkový paletový vozík PRAMAC HX10E, elektrohydraulický zdvih 85-800 mm, nosnost 1000 kg


Popis produktu
- vyrobeno v EU
- rovnoměrné a rychlé zvedání bez tělesné námahy.
- zabudovaná standardní auto baterka 12V/60Ah
Paletový vozík má víceúčelové využití jako zdvihací plošina či paletový vozík.
Elektrohydraulické zdvíhání napájené ze zabudované standardní automobilové baterky 12V/60Ah (na baterku poskytujeme záruku 6 měsíců). Externí nabíjecí přístroj je součásti standardní dodávky.
Rychlost zvedání:
- bez zatížení: 0,13 m/s
- se zatížením: 0,08 m/s
Při dosažení výšky cca 400 mm se vozík stává automaticky stacionárním, zatížení se přenese z vodicích kol na boční vzpěry a tím se zvětší stabilita vozíku.
Plynule nastavitelná regulace klesání chrání zboží proti poškození. Bezpečnostní ventil chrání vozík proti případnému přetížení.
vodicí kola: 200x50 mm, obruče černá guma
vidlicová kola: 80x50 mm, polyurethan, single
Parametry
| materiál řidicích kol | černá guma |
| materiál vidlicových kol | polyuretan |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 800 mm |
| zvedání | elektrohydraulické |
| hmotnost | 139 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| délka vidlic | 1150 mm |
| šířka celkem | 540 mm |
| šířka vidlic | 160 mm |

















