Nízkozdvižný paletový vozík s elektrickým pojezdem PRAMAC AGILE, nosnost 1200 kg


Popis produktu
- Pohon: elektrický nebo manuální
- Lithiová baterie s dlouhou životností, snadná výměna
- Celková hmotnost vozíku pouze 88 kg
- Vyrobeno v EU
AGILE je kompaktní, lehký, jednoduchý a uživatelsky přívětivý ruční paletový vozík s elektrickým pojezdem. Je dokonalým pomocníkem pro minimalizaci fyzické námahy vynakládané obsluhou. Ideální pro supermarkety, prodejny a provozy, kde s nimi často pracují ženy, pro které práce s klasickým paletovým vozíkem může být přiliš těžká.
U AGILE jsou poháněná obě řídící kolečka, což zajišťuje nejlepší adhezi k podloží.
Maximální stoupavost při plném zatížení je 5%, max. pojezdová rychlost 5,3 km / h.
Kontrola trakce zabraňuje prokluzování, zajišťuje bezpečnost a minimalizuje opotřebení kol.
Integrovaným přepínačem lze zvolit mezi elektrickým nebo manuálním pohonem. V elektrickém režimu je vůz vybaven pojezdovou brzdou. Při vybití baterie se AGILE v ručním režimu chová jako standardní ruční paletový vozík.
10,4 Ah lithiovou, vyměnitelnou baterku lze velmi jednoduše demontovat a nahradit. Další baterku lze objednat jako příslušenství. Záruka na baterku je jeden rok. Doba nabíjení je cca. 2 hodiny, doba používání až 3 hodiny. Součástí standardní dodávky je externí nabíječka.
QUICK LIFT - Perfektní funkce pro rychlé zvedání břemen.
Speciální hydraulické čerpadlo šetří čas a námahu, výrazně zvyšuje účinnost. Už 2 zdvihy oje stačí k nadzvednutí a přesunu palety. Funkci rychlého zdvihu lze použít pro břemena do 150 kg.
Vodicí kola: 200x40 mm, obruče černá guma
vidlicová kola: 82x60 mm, polyurethan, tandem
Parametry
| materiál řidicích kol | černá guma |
| materiál vidlicových kol | nylon |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| zvedání | rychlozdvih |
| hmotnost | 88 kg |
| nosnost | 1200 kg |
| délka vidlic | 1150 mm |
| šířka celkem | 525 mm |
| šířka vidlic | 150 mm |















