Nástěnný popelník pro vnitřní i venkovní použití, objem 3 l
obj. číslo: 120387
1 273,00 Kč bez DPH
1 540,33 Kč s DPH
Cena při nákupu více kusů (bez DPH):
1 145,00 Kč
pro 3 ks a více

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 3 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 492
Popis produktu
- vyrobeno z ocelového plechu, lakováno černou barvou
- deska pro zamačkávání cigaret
- chráněný před povětrnostními vlivy
- přední otvíraní, cylindrický zámek s klíčem
- objem 3 l
- deska pro zamačkávání cigaret
- chráněný před povětrnostními vlivy
- přední otvíraní, cylindrický zámek s klíčem
- objem 3 l
Parametry
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ano |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 3 l |
| hloubka | 85 mm |
| šířka | 250 mm |
| výška | 350 mm |



