Skládací nouzová vana, objem 15 l, 600x400x120 mm, balení 5 ks


Popis produktu
Univerzální skládací vanička pro záchyt a krátkodobé ukládání kontaminovaného odpadu, který vzniká při haváriích a nehodách.
- vyrobeno z třívrstvé polypropylénové desky
- vodotěsná
- odolává běžným chemikáliím (listina odolnosti viz Dokumenty)
- teplotní rozsah použití vany: -20°C až +130°C
- složená šetří místo při skladování a přepravě
- rychlé složení bez použití nářadí
- ohnuté okraje slouží jako madla při manipulaci
- jednorázová (provedení a nízká cena umožňují její likvidaci společně s odpadem)
V balení dodávame 5 kusů.
Parametry
| barva | bílá ![]() |
| materiál | 3-vrstvý polypropylén |
| provedení | bez roštu |
| hmotnost | 0,5 kg |
| záchytný objem | 15 l |
| délka celkem | 600 mm |
| šířka celkem | 400 mm |
| výška celkem | 120 mm |
Dokumenty
bez DPH

















