Dílenská skříň na nářadí, v x š x h: 1170x950x500 mm, perforované panely, 1 x police, 3 x zásuvka, barva šedá RAL7035/antracit RAL7016


Popis produktu
- stabilní svařovaná konstrukce z ocelového plechu, lakovaná kvalitní práškovou barvou (korpus, police a čela zásuvek vždy světle šedé RAL7035)
- spodní sokl o výšce 70 mm, s plastovými patkami
- uzamykání řešeno kvalitním tříbodovým mechanismem, standardně se 2 klíči
- police jsou výškově výškově přestavitelné v rastru 25 mm
- skříně se zásuvkami mají kvalitní kuličkové 100% výsuvy
- vnitřní strana dveří s perforací pro uchycení držáků nástrojů a nářadí Q-SYSTÉM
- skříňky mají horní odkládací plochu osazenou trojstranným rámečkem s gumovou výplní
výška zásuvky: 2 x 85 mm, 1 x 170 mmParametry
| barva dveří | antracit RAL7016 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové |
| hmotnost | 85 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet polic | 1 ks |
| počet zásuvek | 3 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka | 950 mm |
| výška | 1170 mm |
















