Dílenská skříň na nářadí, v x š x h: 1950x950x500 mm, perforované panely, 2 x police, 14 x zásuvka, barva šedá RAL7035 / modrá RAL5012


Popis produktu
- stabilní svařovaná konstrukce z ocelového plechu, lakovaná kvalitní práškovou barvou (korpus, police a čela zásuvek vždy světle šedé RAL7035)
- spodní sokl o výšce 70 mm, s plastovými patkami
- uzamykání řešeno kvalitním tříbodovým mechanismem, standardně se 2 klíči
- police jsou výškově výškově přestavitelné v rastru 25 mm
- skříně se zásuvkami mají kvalitní kuličkové 100% výsuvy
- vnitřní strana dveří s perforací pro uchycení držáků nástrojů a nářadí Q-SYSTÉM
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové |
| hmotnost | 145 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet polic | 2 ks |
| počet zásuvek | 14 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka | 950 mm |
| výška | 1950 mm |
















