Modulové hliníkové lešení s kolečky S-Plus, plošina 1,8 x 0,6 m, výška plošiny 0,55 m

Popis produktu
- nosnost 200 kg/m2, odpovídá nové normě EN 1004, třída lešení 3
- praktická sklapovací konstrukce; zajištění a uvolnění pouze jedním pohybem díky robustnímu aretačnímu čepu
- přestavitelná pracovní plošina 1,8 x 0,6 m
- patentovaný systém okopových zástěn: rychlé nasazení, rychlé zajištění
- nasazovací čepy z tvrzeného plastu s lehkým chodem (nedochází k příčení při zasouvání nasazovacích rámů).
- průměr nosných profilů a příčlí 45 mm
- dodávka je vč. plastových koleček, průměr 125 mm, s brzdou
Závaží není součástí dodavky. Pomocí adaptéru mohou být kolečka upravena na výškově stavitelná kolečka (rozsah 6,5 cm).
Konstrukce lešení S-Plus oproti jiným typům umožňuje rychlejší a jednodušší sestavení s menším počtem komponent. Díky speciálnímu zábradlí je konstrukce při stavbě bezpečnější.
Parametry
| konstrukční materiál | hliník |
| hmotnost | 38,3 kg |
| nosnost | 200 kg |
| délka plošiny | 1800 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| šířka plošiny | 600 mm |
| výška celkem | 1650 mm |
| výška plošiny | 550 mm |
bez DPH




















