Regálová přepravka IndustrieBox, 300 x 183 x 81 mm, červená

Popis produktu
- dno s bublinkovým povrchem pro lepší odběr drobných dílů
- z kvalitního, nerozbitného polypropylenu, odolného olejům, tukům a většině kyselin i louhů
- teplotně stabilní v rozsahu -10°C do +60°C
- mnohonásobně stohovatelné
- v čelní stěně žlábek pro snadné uchopení a rámeček pro zasunutí etikety
- v bočních stěnách drážky pro vnitřní dělení pomocí příčných přepážek
Parametry
| barva | červená ![]() |
| hmotnost | 0,28 kg |
| nosnost | 5 kg |
| stohovací nosnost | 15 kg |
| možný počet přepážek | 4 ks |
| vnější délka | 300 mm |
| vnější šířka | 183 mm |
| vnější výška | 81 mm |
| vnitřní délka | 270 mm |
| vnitřní šířka | 170 mm |
| vnitřní výška | 75 mm |





