Servisní vozík EUROVISION, š x h x v: 800x440x923 mm, 8 zásuvek a 7 sad nářadí UNIOR, 324 ks


Popis produktu
- pro mobilní a přehledné uložení nářadí
- robustní svařovaná konstrukce z ocelového plechu Premium plus o tloušťce 1,0 mm; s madlem
- zásuvky jsou rozměrově přizpůsobené pro uložení nářadí UNIOR v molitanových vložkách
- max. zatížení korpusu bez koleček 1600 kg
- práškově lakované ekologickou barvou QualiCoat
- vrchní odkládací plocha s ochrannou textilní podložkou
- zásuvky na teleskopických plných výsuvech s kuličkovými ložisky
- vnitřek zásuvek je vyložen ochrannou vložkou
- zásuvky jsou centrálně zavírané zámkem s cylindrickou vložkou
- na vozíku jsou umístěny matice, které jsou určeny pro uchycení doplňků
- zavírací mechanismus zamezuje samovolné otvírání zásuvek
- pojezdové kolečka o pr. 125 mm, dvě pevné a dvě otočné z toho jedna s brzdou, odolné vůči oleji a kyselinám
- obruče kol z šedé gumy
Zásuvky (š x h x v):
7 zásuvek 563x365x70 mm
1 zásuvka 563x383x150 mm
Obsahuje sady nářadí UNIOR, 324 ks:
115618 Sada klíčů, 59 ks
120486 Sada klíčů, 28 ks
120496 Sada kleští a kladiv, 14 ks
115619 Sada gola 1/4", 3/8" a 1/2" s příslušenstvím, 96 ks
120495 Sada momentového klíče s příslušenstvím, 79 ks
115622 Sada šroubováků, 30 ks
120501 Sada nářadí, 18 ks
Parametry
| barva dveří | šedá ![]() |
| barva korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| materiál obruče | šedá guma |
| nosnost | 500 kg |
| nosnost zásuvky | 40 kg |
| počet zásuvek | 8 ks |
| hloubka | 440 mm |
| průměr kola | 120 mm |
| šířka | 800 mm |
| výška | 923 mm |













