Plošinový vozík SECO se sklopným madlem, ložná plocha d x š: 720x470 mm, nosnost 150 kg

Popis produktu
- sklopná manipulační rukojeť z ocelové trubky
- hrany vozíku jsou opatřeny ochranným profilem z měkkého plastu
- 2 otočná kolečka a 2 pevná kolečka, obruče z černého PU, jedno otočné kolečko s brzdou
- praškově lakovaná ložná plocha ocelového plechu s nekluzným potahem v modré barvě
- barva rámu: šedobílá
Parametry
| ložná plocha d x š | 620 x 470 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 700 x 500 |
| hmotnost | 8 kg |
| nosnost | 150 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka | 720 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| šířka | 470 mm |
| výška | 820 mm |
| výška plošiny | 120 mm |













