Paletový podvozek VARIABLE 1200 x 800 mm, zesílený, 6x otočná kola z plastu, barva modrá

Popis produktu
- konstrukce z ocelových profilů s šedým plastovým opláštěním a plastových rohů z odolného ABS
- boční hrana plastových rohů o výšce 25 mm zabraňuje sklouznutí palet
- teplotní odolnost: -20°C až +80°C
- s přiční nosnou vyztuhou
- vždy na 6 kolečkach o pr. 100 mm
Vidlice z pozinkovaného plechu, kolečka z bílého plastu.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| druh kol | 6 otočných kol |
| konstrukční materiál | ocel + plast |
| ložná plocha d x š | 1205 x 805 mm |
| materiál obruče | bílý plast |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 800 |
| hmotnost | 9,75 kg |
| nosnost | 500 kg |
| ložná výška | 155 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| vnější délka | 1215 mm |
| vnější šířka | 815 mm |
| vnější výška | 175 mm |
bez DPH







