Dílenský svařovaný stůl, 9 x zásuvka, 1 x perforovaná deska na nařadí, deska z bukové spárovky 2000x750 mm


Popis produktu
Profesionální dílenské stoly se vyznačují masivní svařovanou konstrukcí.
Vysoká nosnost pracovní desky stolu – 1000 kg je předurčuje k využití v nejnáročnějších podmínkách.
Svařovaný pracovní stůl
- masivní svařovaná konstrukce z profilů 40x40 mm
- masivní deska z bukové voděvzdorně lepené spárovky tl. 40 mm, sražené hrany
- nosná kovová konstrukce v barvě světle šedé RAL7035
Vestavné zásuvkové kontejnery, hloubka 700 mm
- svařovaná konstrukce z ocelového plechu tl. 1,0 mm
- masivní ložiskové 80% výsuvy, s nosností 80 kg
- cylindrické zámky s centrálním uzamykacím mechanismem
- blokace proti vysunutí více zásuvek najednou
- vnitřní prostor zásuvek je připraven pro instalaci plechových dělících prvků
- standardní barevné provedení: korpusy a konstrukce v barvě světle šedé RAL7035, čela zásuvek a dvířka v barvě modré RAL5012
- na vnitřní straně dveří skříněk je perforace pro uchycení držáků nářadí Q-SYSTÉM
- vystužené ocelové dveře s jednobodovým zámkem, otevření dveří o 110°
Perforované panely, výška 760 mm
- perforace je uzpůsobená pro zavěšení držáků na nářadí Q-SYSTÉM
- z ocelového, pozinkovaného plechu se čtvercovými otvory, včetně držáků pro upevnění na plochu dílenského stolu
- 3x lakovaná stojina z ocelových profilů 30x30 mm
Vybavení:
A) Vestavná skříňka
1 x zásuvka 90 mm
2 x zásuvka 120 mm
1 x zásuvka 210 mm
B) Vestavná skříňka
2 x zásuvka 60 mm
1 x zásuvka 90 mm
1 x zásuvka 120 mm
1 x zásuvka 210 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet zásuvek | 9 ks |
| hloubka | 750 mm |
| šířka | 2000 mm |
| tloušťka pracovní desky | 40 mm |
| výška | 1610 mm |

















