Dílenský svařovaný stůl, 2 x skříňka, 1 x zásuvka, 2 x nástavbová skříňka, deska z bukové spárovky 2000x750 mm


Popis produktu
Profesionální dílenské stoly se vyznačují masivní svařovanou konstrukcí.
Vysoká nosnost pracovní desky stolu – 1000 kg je předurčuje k využití v nejnáročnějších podmínkách.
Svařovaný pracovní stůl
- masivní svařovaná konstrukce z profilů 40x40 mm
- masivní deska z bukové voděvzdorně lepené spárovky tl. 40 mm, sražené hrany
- nosná kovová konstrukce v barvě světle šedé RAL7035
Vestavné zásuvkové kontejnery, hloubka 700 mm
- svařovaná konstrukce z ocelového plechu tl. 1,0 mm
- masivní ložiskové 80% výsuvy, s nosností 80 kg
- cylindrické zámky s centrálním uzamykacím mechanismem
- blokace proti vysunutí více zásuvek najednou
- vnitřní prostor zásuvek je připraven pro instalaci plechových dělících prvků
- standardní barevné provedení: korpusy a konstrukce v barvě světle šedé RAL7035, čela zásuvek a dvířka v barvě modré RAL5012
- na vnitřní straně dveří skříněk je perforace pro uchycení držáků nářadí Q-SYSTÉM
- vystužené ocelové dveře s jednobodovým zámkem, otevření dveří o 110°
Nádstavbové skříňky, hloubka 200 mm
- vnitřní strana dveří a zadní stěna jsou vybaveny systémem perforací pro držáky nářadí Q-SYSTÉM
- uvnitř uzamykatelné části je umístěna jedna police s nosností 20 kg, přestavitelná po 25 mm
Vybavení:
A) Vestavná skříňka
1 x skříňka
2 x police
B) Vestavná skříňka
- instalován párový zámek umožňující odemčení zásuvky i dveří jedním klíčem
1 x zásuvka 90 mm
1 x skříňka, 1 x police
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 60 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet polic | 5 ks |
| počet skříněk | 4 ks |
| počet zásuvek | 1 ks |
| hloubka | 750 mm |
| šířka | 2000 mm |
| tloušťka pracovní desky | 40 mm |
| výška | 1950 mm |













