Šatní skříň s dobíjením elektrických zařízení, 2 x 300 mm, barva dveří šedá RAL7035


Popis produktu
- 1 zásuvka se dvěma USB porty pro elektronická zařízení v každém oddíle
- možnost připojení maximálně 20 zásuvek na 1 vodič
- připojovací modul je umístěn v šikmé stříšce o výšce 200 mm
- vnitřní vybavení každého oddílu: police, šatní tyč se 3 posuvnými háčky, plastový háček a zrcadlo na vnitřní straně dveří
- tříbodový cylindrický zámek se 2 klíči
- kvalitní povrchová úprava práškovou barvou, povrch je hladký, odolný a snadno se udržuje
- dveře jsou zavěšeny na vnitřních závěsech s větracími mřížkami
- určeno pro vnitřní prostory, které jsou suché a větrané
Skříňky jsou určeny k ukládání oblečení, osobních věcí a současně k nabíjení elektrických zařízení, jako jsou telefony, notebooky, tablety a jiné elektrické spotřebiče.
Z jednoho externího napájecího zdroje je možné zapojit do série maximálně 20 zásuvek. Připojovací modul má resetovatelnou pojistku, přepěťovou ochranu, diodu napájení, zásuvku pro připojení další skříňky v řadě a zavedený neodpojitelný napájecí kabel v zadní části skříňky. Skříňky jsou vybaveny zásuvkami specifickými pro danou zemi.
- skříň je možno usadit na lavici, na sokl nebo na rám s nožičkami (příslušenství)
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek ve sloupci | 1 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 600 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 1800 mm |











